Biurowe

Meble biurowe – Radom

Dobór odpowiedniego wyposażenia biur i gabinetów to nie tylko kwestia przepisów BHP. Wygodne meble biurowe przekładają się na efektywność działań, zadowolenie osób zatrudnionych i chęć kandydatów do ubiegania się o pracę w nowoczesnej firmie. Jeżeli poszukujesz komfortowego, eleganckiego wyposażenia do swoich biur – zapraszamy do kontaktu! W Meblo-Łuk specjalizujemy się w produkcji i montażu umeblowania na wymiar. Nasza siedziba mieści się w Wolanowie pod Radomiem.

Meble biurowe na wymiar

Jako doświadczeni producenci mebli biurowych w Radomiu wiemy dobrze, że sposób urządzenia firmowych pomieszczeń jest jednym z czynników, świadczących o renomie. Ważne jest, by móc zaprosić współpracowników czy kontrahentów do ergonomicznie urządzonego, reprezentacyjnego gabinetu. Wszelkie negocjacje biznesowe i szkolenia wewnętrzne warto natomiast prowadzić w wygodnej salce konferencyjnej.

Proponowane przez nas rozwiązania uwzględniają indywidualne preferencje klienta, związane chociażby z kolorystyką marki. Oferujemy ponadto profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych, wygodnych mebli i dopasowaniu ich do dostępnej przestrzeni. Asortyment obejmuje m.in.:

  • biurka do open space oraz do gabinetów szefów,
  • stoły i krzesła konferencyjne,
  • regały oraz szafy na dokumenty,
  • lady recepcyjne,
  • ścianki działowe i meble do biurowych toalet.

 

Meble biurowe w Radomiu i nie tylko

Nasze meble biurowe produkujemy w okolicach Radomia, ale przyjmujemy zamówienia z całej Polski. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta przystępujemy do pracy. Doradzamy najlepsze materiały, biorąc pod uwagę nie tylko właściwości, wzory i kolorystykę tworzyw, ale i indywidualne oczekiwania nabywcy. Najczęściej wykonujemy produkty z:

  • drewna,

  • płyt fornirowanych okleiną naturalną,

  • płyt wiórowych lakierowanych i foliowanych,

  • płyt pilśniowych o średniej gęstości,

  • elementów tapicerowanych.

Dokonujemy pomiaru na miejscu, później tworzymy projekt wnętrza i opracowujemy jego wizualizację. Przystępujemy do wykonania mebli, a następnie montujemy je we wskazanym pomieszczeniu.

O jakości naszej pracy decydują zarówno odpowiednio dobrane materiały, jak i wielopokoleniowe doświadczenie, jakim możemy się szczycić. Nasza firma z Wolanowa pod Radomiem nieustannie się rozwija i współpracuje z klientami prywatnymi i firmami w wielu miejscowościach w Polsce.

Naszym klientom proponujemy korzystne ceny – mając na uwadze budżet, jakim dysponują. Pomagamy wykreować nowoczesne wnętrza biurowe, w których 8-godzinna praca staje się przyjemna i komfortowa. Już dziś skontaktuj się z nami i zadbaj o to, żeby Twoja firma cieszyła się renomą w Radomiu i okolicach.