Opinie

Nie rzucamy słów na wiatr, tylko opieramy się na solidnych podstawach. Podstawach, jakimi są opinie naszych zadowolonych klientów. Dołącz do społeczności tych, dla których nasze meble stały się fragmentem ich nowej historii. Jeśli tak jak duże grono naszych klientów jesteś zadowolony z naszej pracy i chciałbyś nas polecić innym, zostaw proszę poniżej swoja opinię. Z góry dziękujemy.

Sołtyków

Panowie umeblowali większość mieszkania, kontakt, podejście itd dosyć niespotykane, takie mega mile, i bardzo Panowie byli zaangażowani, kompletnie inaczej jak się napotka na rodzinna firmę. Mebelki piękne, tak fajnie mam dobrane materiały, ze aż nie chce mi sie wychodzić z kuchni:) Pozdrawia chłopaki!!!

Krystyna

Polecam ! Polecam ! Polecam ! Świetny pomysl na moją kuchnię, wykonanie i montaż pełen profesjonalizm ? Przede mną remont sypialni i przedpokoju- wiadomo z jaką firmą? Dzięki wielkie !

Mniszek P&R.

Firma wyposażała nam cały dom, od mebli kuchennych po szafki łazienkowe oraz szafy, zabudowy wnęk i drobniejsze meble. Bardzo miła i owocna współpraca, zarówno na etapie projektu i ustaleń, jak i montażu. Firma godna polecenia.

Marcin Kon.

Jak się już znajdzie dobrych wykonawców to trzeba się ich trzymać. Najpierw zrobili mi meble do kuchni, teraz poszła garderoba z łóżkiem I z pracjestem bardzo zadowolony!

Krzysiek

kapitalna robota przy wykonaniu mebli do mojej kuchni!!

Urszula P.

Panowie wykonali meble do mojej kuchni i do łazienki. Oba zamówienia bez najmniejszego zarzutu. Stolarze potrafili uwzględnić moje zachcianki, ale też doradzali mi, gyd chciałam zrobić coś kompletnie niefunkcjonalnego. ? Dzięki takiej współpracy mam teraz nowocześnie wyglądające ale za razem funkcjonalne pomieszczenia. ? Pozdrawiam

Rapackiego

Przede wszystkim terminowość, dokładność i solidność. Tak mógłbym opisać tę firmę i myślę, że nie trzeba niczego dodawać. ?

Dodaj opinię

Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól. Adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opinia

Podpis