Pokojowe

Meble do salonu, pokojowe – Radom

Aranżację wnętrz można tworzyć na zasadzie monochromatyzmu poszczególnych elementów, kontrastu lub zastosowania kontrapunktów. W ofercie Meblo Łuk znajdą Państwo ofertę, która spełni każde z tych oczekiwań. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i wykonywaniem mebli pokojowych, do każdego pomieszczenia. Zatem z naszą pomocą mogą Państwo kompleksowo wyposażyć mieszkanie, a co najważniejsze, ściśle według preferencji dotyczących zarówno designu, jak i funkcjonalności.

Dla miłośników monochromatycznych aranżacji w stylu skandynawskim proponujemy meble o wybarwieniu sosny lub bielonego dębu. Można zdecydować się na jednolite fronty meblowe np. w szarym kolorze, które skomponują się z pastelowym wykończeniem ścian. Meble do salonu mogą być posadowione na długich, skośnych  nóżkach lub prostych, wykonanych z metalu. Proste komody i szafki RTV wykonane w bieli uświetnią purystyczne wnętrze w stylistyce hi-tech. Z kolei te o klasycznym brązowym wybarwieniu, z widocznymi słojami i sękami, stworzą tradycyjny wystrój salonu. Wśród mebli salonowych mogą znaleźć się również narożniki tapicerowane miękkim materiałem, które idealnie sprawdzą się do strefy wypoczynku.

Meble urozmaicające salon

Polecamy Państwu także meblościanki, które świetnie sprawdzą się także do pokoju nastolatka. Dzięki ich modułowej formie bardzo łatwo jest zaaranżować cały pokój, nawet taki o niewielkim rozmiarze. W tym wnętrzu można wykorzystać również szafy ze szklanymi frontami. Będą one doskonałym wyborem także do głównej sypialni. W niej swoje miejsce znajdzie ponadto zaprojektowane przez nas łóżko np. z tapicerowanym zagłówkiem, które dopasujemy do wolnej przestrzeni, zapewniając ergonomię pokoju. W naszej ofercie dostępne są meble o bryłowej formie, które doskonale wpisują się w geometryzm. Można wybrać regały stworzone z asymetrycznie ułożonych półek, co niewątpliwie dodaje każdemu pomieszczeniu  nietuzinkowego charakteru.

Oferujemy Państwu również zaprojektowanie i wykonanie mebli do gabinetu. W przypadku dużej przestrzeni można zdecydować się na modułowe, otwarte regały, które pomieszczą wszystkie niezbędne dokumenty i książki. Proponujemy również biurka, zarówno z klasycznym, jak i regulowanym blatem, które dopasujemy idealnie do Państwa potrzeb.  Wykonujemy zarówno kompleksowe wyposażenie nowo wybudowanych mieszkań, jak i tych po remoncie. Mogą Państwo zamówić także pojedyncze meble salonowe lub pokojowe do częściowo urządzonych pokoi, których aranżacja wymaga dopracowania. Służymy naszą fachową radą. Zapraszamy do kontaktu nie tylko mieszkańców Radomia, gdzie znajduje się nasza siedziba, gdyż przyjmujemy zlecenia z całej Polski.